Oferta psychoterapii w Gdyni

Zespół Gdyńskiego Centrum Psychoterapii tworzą terapeuci posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie przedstawionym w na stronie z ofertą. Pracując jako zespół wspieramy się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem. W codziennej pracy kierujemy się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa opracowanymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę poddajemy także superwizji/konsultacji u certyfikowanych superwizorów i terapeutów PTP.

Zapraszamy do poznania informacji o każdym z nas poprzez kliknięcie poniższych zakładek:

 

Monika Sikora-Rozińska

Psychoterapeutka indywidualna i grupowa. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego o specjalności Pedagog społeczny. Ukończyła 3-letnie Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej, z parami i grupami. Przez lata związana z Ośrodkami Interwencji Kryzysowej w Gdańsku i Gdyni. Pracuje w ujęciu psychodynamicznym. Od 2013 szkoli się w nurcie ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Tel: 512 38 22 21
gabinet: ul. gen.Dąbrowskiego 4B/16

Dalia Lussa

Pedagog, psychoterapeuta Gestalt, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła Lussa Daliaczteroletnią szkołę trenerów i psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Instytut posiada akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT). Zawodowo od siedmiu lat związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Tel: 693 802 307,

gabinet: Gdynia, ul. Starowiejska 1 lok.105

Anna J. Ziółkowska

Psychoterapeutka, prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię grupową. unnamed-1Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, 2-letnie szkolenie NARM (NeuroAffective Relat

ional Model®) oraz studia podyplomowe „Uważność i współczucie. Podstawy, badania i psychoterapia” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Doświadczenie kliniczne uzyskała na oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im prof T. Bilikiewicza w Gdańsku. Zawodowo przez lata związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni. Obecnie współpracuje z Laboratorium Psychoedukacji oraz Uniwersytetem SWPS w Sopocie. Prowadzi 8-tyg. treningi mindfulness metodą MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) wg programu Oxford Mindfulness Centre.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Tel: 791 160 281
gabinet: ul. gen.Dąbrowskiego 4B/16

Monika Nowakowska

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenia: w Studium Przeciwdziałania Przemocy przy Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w Studium Terapii Uzależnień przy Towarzystwie Psychoprofilaktycznym w Warszawie, I stopień w zakresie Systemowej Terapii Rodzin w Instytucie Psychoterapii i Neurologii w Warszawie; oraz cykl szkoleń z zakresu interwencji kryzysowej: psychosomatyki; terapii par. Zawodowo związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni. Prowadzi psychoterapię indywidualną i terapię par w ujęciu systemowym.

Tel: 609 479 125